International School postoji tim ljudi koji se brine o tome da sve organizacione i poslovne aktivnosti budu sinhronizovane. Da bi vam bilo lakše da stupite u kontakt sa osobama koje mogu da vam pomognu, dozvolite da vam predstavimo svoj vannastavni tim.

Dušanka AnđelovićKoordinatorka školskih aktivnosti

Dušanka je prva tačka kontakta sa školom i saradnica sa kojom ćete se najčešće čuti telefonom ako pozovete školu. Ukoliko želite da obavestite školu o kašnjenju ili odsustvu, želite da stupite u kontakt sa mentorom ili da proverite informacije u vezi s nastavom, Dušanka je tu da vam pomogne.

Email: info@iss.edu.rs

Neda SemizKoordinatorka školskih aktivnosti

S obzirom na dinamiku života u školi, važno je da sve vannastavne aktivnosti budu sinhronizovane i dobro organizovane, za šta je zadužena Neda. Ukoliko imate ideje za kulturna dešavanja, možete ih slobodno predložiti Nedi.

Email: school.life@iss.edu.rs

Ljubica Krstić – Pomoćnik direktora za društvene nauke i jezik

Ljubica će biti odgovorna za akademski program, nastavne planove i organizaciju nastave za sledeće predmete: English, Spanish, French, German, History, Geography, Sociology, Business, Economics, Global Perspectives, kao i za naš novi Duke of Edinburgh’s International Award program. Takođe, Ljubica će imati i ulogu organizatora Kembridž ispita, u okviru koje će raditi na planiranju i sprovođenju Kembridž ispita.

Email: exams.officer@iss.edu.rs

Ana Vlašić – Pomoćnik direktora za STEAM predmete

Kao naš Head of STEAM Department, Ana je odgovorna za akademski program, nastavne planove i njihovu implementaciju, kao i kvalitet nastave za sledeće predmete: Psychology, Biology, Chemistry, Physics, Computer Science, Digital Media and Design, Art and Design, Mathematics i PE. Takođe, Ana će nastaviti da sprovodi zaduženja u vezi sa rasporedom časova prema utvrđenom fondu.

Email: physics@iss.edu.rs

Vladimir Milošević – Koordinator programa Duke of Edinburgh

Duke of Edinburgh’s International Award svetski je priznat program, osmišljen da ohrabri mlade da razviju pozitivne veštine i životne navike. Svodi se na lični izazov i razvoj i lako je prilagodljiv interesima i sposobnostima svakog učesnika. Vladimir je naš koordinator za međunarodnu saradnju i možda biste želeli da kontaktirate sa njim kako biste razmenili ideje u vezi sa saradnjom i partnerstvima.

Email: dofe@iss.edu.rs

Tatjana Vilček – Načelnik školske administracije

Tatjana je zadužena da obezbedi da se sve administrativne aktivnosti u školi odvijaju glatko.Ona je osoba kojoj se možete obratiti ako se vaša pitanja tiču ugovora, administrativnih nedoumica ili bilo čega drugog što je u vezi sa školskom administracijom.

Email: administration@iss.edu.rs

Miloš Prodanović – Školski sekretar

Ukoliko vam je potrebna potvrda za školovanje, BusPlus ili bilo kakav drugi dokument u vezi sa školovanjem, možete kontaktirati sa Milošem, koji sve papire drži u svojim rukama.

Email: info@iss.edu.rs

Svetlana Belić Malinić – Direktor

Kao direktorka škole, Svetlana vodi politiku „otvorenih vrata” i uvek rado dočekuje roditelje i učenike kako bi se što bolje upoznala sa njihovim željama, predlozima i idejama za unapređenje rada škole.

Email: principal@iss.edu.rs

Vaš primerak možete preuzeti ovde